Tez Yazdırma Ücretleri Nedir ?

Tez yazımı, hem konu hem zorluk derecesi açısından öğrencilerin en çok zorlandığı konulardan bir tanesidir. Bu durumda destek almak sürecin daha kolay ilerlemesini sağlamaktadır. Akademik sürecin bir parçası olan tez yazma, zaman yönetimi içinde dikkatle takip edilmesi gerekmektedir. Akademik yaşamın ilk adımı olarak görülen tez yazımı karşımıza 3 farklı şekilde çıkmaktadır. Bunlar; bitirme tezi, yüksek lisans tezi ve doktora tezi şeklindedir.

 Tez yazım için vakit darlığı yaşayan öğrenciler tezlerini profesyonel şekilde yazdırma hizmetinden yararlanabilmektedir. Bu zorlu süreçte yardım almak istemek oldukça doğal olup başarı açısından da yüksek getirisi olmaktadır.

Rekabetinde dahil olduğu tez hazırlama sürecinde öğrenciler, gerçek ve doğru hizmet alabilecekleri yerler hakkında araştırma aşamasına geçmektedir. Bu konuda karar vermeyi fazlasıyla etkileyen bir konuda tezin yazım maliyetleridir. Tez yazdırmak için ilk olarak fiyat araştırması yapılmaktadır.

 Tez yazdırma ücretleri elbette tezin özelliklerine göre şekil almaktadır. Ücreti etkileyen faktörlerin başında konu, zaman dilimi, zorluk derecesi ve yazarın uzmanlık derecesi gelmektedir. Bu konuda uzman bir ekiple hizmet sunan Jenerasyon Akademi, garantili ve güvenilir tez yazdırma hizmetini makul ücretler çerçevesinde sunmaktadır.

 Ücretlendirme prensibinde lisans tezleri olarak da bilinen bitirme tezleri kolaylık bakımından daha uygun fiyatlı olurken doktora tezleri daha özenli çalışma gerektirdiği için yüksek fiyatlarda hizmete sunulmaktadır. Ortalama olarak tez yazım hizmet ücretleri 3000 TL’den 30000 TL’ye kadar değişebilmektedir.

Bize Ulaşın...
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Tez Yazım Hizmetinde Ücretlendirme

Tez yazımı, uzun ve zorlu bir süreçtir. Bu nedenle de hizmet detaylarına göre ücret talep edilmektedir. Tez yazımı fiyatları öncelikle tezin ne amaçla yazılacağına göre belirlenmektedir. Lisans bitirme tezleri daha uygun fiyatlı olurken doktora tezleri daha yüksek maliyetli olmaktadır. Bunun nedeni ise çalışmanın detayı, profesyonel hizmet ve sürecin uzunluğudur.

 Tez yazdırmada ilk dikkat edilmesi gereken aslında güvenilir hizmet alabilmektedir. Bazı sistemler çok uygun fiyata tez hizmeti sunsalar da elde edilen hizmet yanlış, eksik ya da önemsiz şekilde hazırlanabilmektedir. Jenerasyon Akademi, değerli öğrencilere makul fiyatlarda en kaliteli hizmeti güvenilir şekilde sunmaktadır. Tez yazım hizmetinde ücretlendirme lisans tezleri için 2000 TL’den, yüksek lisans tezleri 4000 TL’den doktora tezleri ise 25000 TL’den başlamaktadır.

Tez Yazdırmada Fiyatı Etkileyen Faktörler

Tez yazdırmak isteyenler için önemli olan unsurlar aslında tezin fiyatını da belirleyen unsurlardır. İşte tez yazdırmak isteyenler için fiyatı etkileyen en önemli unsurlar şunlardır;

 – Konunun Zorluk Derecesi ve Karmaşıklığı: Tezin konusu ne kadar zor ve karmaşık ise ücrette buna bağlı olarak değişmektedir.

 – İşin Teslim Edilme Zaman Dilimi: İşin aciliyet durumu yine fiyat faktörünü etkileyen önemli unsurlardan biridir. Zaman diliminin kısa olması, çalışma süresi fiyatı etkilemektedir.

 – Profesyonel Ekip ve Uzmanlık: Tez yazımı ile ilgilenen tüm ekip alanında profesyoneldir. Konuya uygun olarak belirlenen kişilerin uzmanlık alanı da fiyat üzerinde etkili olan faktörlerden biridir.

Tez Yazdırırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Tez yazdırmak için öncelikle kişinin elinde karar vermiş olduğu konu olmalıdır. Daha sonra araştırmasını bu yönde yaparak tez yazdırmaya karar vermelidir. Çünkü konu, zaman ve uzmanlık gibi diğer önemli durumlarında belirleyicisidir. Kişinin tez konusuna karar vermesi ile birlikte sonrasında tez yazdırmak için dikkat etmesi gerekenler şöyledir;

 – Özgün metin garantisinin verilmesi.

 – Etik ve gizlilik politikası içerisinde içerik hazırlanması.

 – Çalışma sürecinin şeffaf şekilde ilerlemesi.

 – Memnuniyetsizlik durumunda iade ve düzeltme garantisinin verilmesi.

 – Tez bitiminde ücretsiz revize ve danışmanlık hizmetinin verilmesi.

 – Yararlanılan kaynakların açık bir şekilde sunulması.

 – Tez sahibinin gerekli durumlarda tezi inceleyebilmesi.

Tez Yazdırmak İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmak Gerekir ?

Tez yazdırmak, kişinin akademik hayatında almış olduğu önemli bir destek olarak görülmektedir. Oldukça yoğun geçen bu süreçte tez yazmak için yeterli vakte sahip olmayan kişiler, uzmanlar tarafından yazılan tezler ile süreci tamamlayabilmektedir. Tez yazdırmak belirli bir zaman dilimi gerektirdiği gibi belirli bir bütçe de gerektirmektedir.

 Tez yazdırmak için mutlaka güvenilir ve şikayet oranı az olan kurumlar tercih edilmelidir. Biz JenerasyonAkademi.com olarak siz değerli öğrencilerimize ve uzman adaylarımıza güvenilir ve alanında uzman ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

 Tez yazdırmak için ayrılması gereken bütçe elbette farklı durumlar niteliğinde değişiklik gösterebilmektedir. Doğru fiyat politikamız ile sizde tezinizi yeterli bütçe miktarı ve uzmanlar eşliğinde yazdırabilirsiniz.

Tez Danışmanlık ve Yazdırma Ücreti

 Tez yazdırmak için hem kaliteli hem de uzman bir kurum bulmak oldukça zordur. Bu süreçte kişilerin karşısında çok çok uygun fiyatlar sunan ama iş konusunda hiçte profesyonel olmayan kurumlar çıkabilmektedir. Bu durumda fiyata aldanmak yerine öncelik doğru hizmeti bulabilmek olmalıdır.

 Tez danışmanlık ve yazdırma için ücret politikası her kurum ve tezin durumuna göre değişebilmektedir. Bu süreçte ücretler 3000 TL ile 4000 TL arasında yer almaktadır.

Tez Yazım Sürecinin İlerlemesi ve Ödeme Aşaması

Tez yazım sürecinde ödeme politikası kurumumuzca aşama aşama olarak ilerlemektedir. Doğru olan hizmetlerde bu süreç bu şekilde yer alır. Proje uzunluk durumuna göre aşamalara bölünerek her bir aşamanın tamamlanması durumunda ücret talep edilmektedir. Ayrıca revize ve sonrası danışmanlıklarda yeni ücret talep edilmemektedir.

İçindekiler